نگارش ، سفارش و ترجمه فرم گزارش پروژه (RPL)

آر پی ال فرمی است که باید با تمرکز ، حوصله و با توجه به مدارک تحصیلی و سوابق کاری شما و بصورت یونیک ( برای هر شخص یک آر پی ال مجزا )نوشته شود ، به همین دلیل زمانبر بوده و نیاز به صرف وقت دارد .

آر پی ال های کپی شده ( با معادل سازی کامپیوتری اسناد،تنها با 20% تطابق آر پی ال شما به آر پی ال های دیگر ) به سرعت ریجکت می شوند. 

آر پی ال چیست (ACS Project Report Form-RPL) ؟
آر پی ال (RPL) نوعی سیستم ارزیابی یا اسسمنت مدارک جهت مهاجرت به استرالیا است و مختص متقاضیانی است که فاقد مدرک دانشگاهی یا دارای مدرک دانشگاهی غیر مرتبط با کامپیوتر هستند.
هدف از نگارش آر پی ال (RPL) این است که برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا که فاقد مدرک مرتبط با علوم کامپیوتر می باشند فرصتی فراهم شود تا بتوانند دانش و مهارت های خود را در زمینه های مختلف علوم مرتبط با کامپیوتر، IT و ICT به اثبات برسانند و در واقع با ارائه آر پی ال (RPL) نشان خواهند داد که دانش و مهارت هایی که آن ها بصورت تجربی کسب کرده اند هم سطح و معادل با فارغ التحصیلان دانشگاه و یا دارندگان مدارک معتبر کامپیوتری می باشد.
متخصصین کامپیوتر که در حوزه های مختلف IT و ICT اشتغال دارند اما مدرک دانشگاهی شان مرتبط با کامپیوتر نیست یا اصلاً مدرک دانشگاهی ندارند، لازم است آرپی ال RPL (فرم گزارش پروژه) را آماده کرده و برای ارزیابی به انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) ارسال کنند.

ACS چیست ؟

سازمان Australian Computer Society سازمان ارزیابی متقاضیان مهاجرت به استرالیا با تخصص های IT و ICT است. پس از نوشتن RPL و تهییه سایر مدارک مورد نیاز رشته ، تمامی مدارک می بایست به ACS فرستاده شود تا در صورت مورد قبول بودن مدارک ، میزان امتیاز به دست آمده از سابقه کار ، مدارک تحصیلی و یا مدارک تخصصی بین المللی را به درخواست کننده مهاجرتاعلام کنند.

 

نگارش فرم RPL

 روش های اقدام از طریق RPL :

  • متقاضیانی که دارای مدرک غیر مرتبط با کامپیوتر می باشند، لازم است که دارای حداقل شش سال سابقه کار تمام وقت در زمینه کد شغلی ای باشند که برای آن اقدام می کنند.
  •  متقاضیانی که دارای فاقد مدرک معتبر می باشند، لازم است که علاوه بر شش سال سابقه کار تمام وقت در زمینه کد شغلی ای، دو سال دیگر نیز سابقه کار تمام وقت داشته باشند (مجموعاً 8 سال) که البته نیازی نیست که این دو سال سابقه کار مرتبط با کد شغلی باشد.

 

ضمانت نگارش آر پی ال توسط تیم ما :

منحصر بفرد بودن:
ما فرم گزارش پروژه (ACS Project Report Form - RPL) را بصورت کاملاً اختصاصی و بر مبنای اطلاعات رزومه شما خواهیم نوشت. به این معنی که فرمی که برای شما نوشته می شود هرگز توسط متقاضی دیگری به انجمن کامپیوتر استرالیا ارائه نشده است.

تحویل به موقع:
از آنجایی که ارسال به موقع مدارک از مهمترین دغدغه های اصلی تمامی کلاینت های مهاجرتی میباشد ؛ ما این امر را مهم شمرده و با توجه به تایم هماهنگ شده با شما ، آرپی ال را تقدیمتان میکنیم

پشتیبانی هفت روز هفته:
یکی از اصول کاری ما تماس مداوم با مشتریان و کلاینت هایمان می باشد تا هم بتوانیم اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنیم و هم آنها را در جریان مراحل انجام کار قرار دهیم

محرمانه بودن مشخصات متقاضی:
از آنجایی که قانون کپی رایت در هیچ یک از ارکان کشور ما رعایت نمی شود ، همیشه مشتریان نگرانی این را دارند که فایل آر پی ال یا اطلاعات ، مشخصات و ... آنها در اختیار افراد دیگری قرار بگیرد . از این رو ما تضمین می کنیم که تمامی اطلاعات شخصی شما همواره نزد ما محفوظ میماند و آر پی ال نوشته شده برای شما بصورت فایل در پرونده های ما ذخیره میشود .

 

 نگارش و ترجمه آر پی ال :

از آنجایی که تمامی مشتریان و کلاینت های متقاضی مهاجرت دغدغه های فکری فراوانی دارند ما سعی کرده ایم کارمان را به شیوه ای انجام دهیم که کمی از بار فکری آنها را کم کنیم .
در بیشتر موسساتی که کار نگارش آر پی ال انجام میشود ، فایل بصورت فارسی نگارش و در اختیار مشتری قرار میگیرد و کلاینت شخصا مجبور به پیدا کردن مترجم متخصص
( نسبت به رشته و آشنا با اصطلاحات تخصصی ) هستند و این نگرانی قابل توجهی برای آنها به وجود میاورد زیرا :
1- ترجمه باید بصورت تخصصی و حرفه ای انجام شود 
2- فایل بصورت محرمانه ترجمه شود و در عین ترجمه یا پس از آن در اختیار دیگران قرار نگیرد 
3- فایل پس از ترجمه و در صورت هر گونه ایراد قابل ویرایش باشد و هزینه مازادی را متحمل نشوند
4- ترجمه در کمترین زمان ممکن انجام شود
ما علاوه بر نگارش تخصصی آر پی ال روند ترجمه را نیز در صورت نیاز و خواست شما انجام میدهیم تا تمامی پروسه کاری شما بصورت متمرکز انجام شود .

 

 

تماس با ما